Centrum včasnej intervencie Košice, n.o.

Komunita CVI Košice pre OMAMYMilí priatelia, 

združenie Cesta von dnes zamestnáva už 27 omám, ktoré pomáhajú 583 deťom narodeným do chudobných osád vyrovnať ich štartovaciu čiaru a dať im dobré základy už od narodenia. Vďaka tomu sa im môže neskôr viac dariť v škole i v živote. 

Tento rok môže do programu pribudnúť 8 nových omám a až 160 detí. Aby sa to podarilo, budú potrebovať aj našu pomoc. 

Rozhodli sme sa vás preto, milí priatelia, vyzvať na pomoc Ceste von. 

Od piatku 3. júna  do nedele 5. júna symbolicky pomôžeme rozbehnúť nové omamy. Zabehneme, a keď nebudeme vládať, prejdeme :), dokopy 50 km trasu aj s nejakými výškovými metrami :) vo Vysokých Tatrách a symbolickým štartovným darujeme nový štart deťom narodeným do chudoby.

Budeme radi, ak nás v tomto behu aj vy symbolicky podporíte akoukoľvek sumou, ktorá pomôže s rozbehom nových komunít. Pomôžeme tak spoločne rozvinúť potenciál detí, aj keď žijú v chudobných podmienkach. Aby mohli vykročiť z bludného kruhu chudoby.

Ďakujeme vám.

PS: Veľmi si vážime každú vašu podporu, o to viac, keď sami vieme, aké ťažké je hľadať financovanie niečoho, čo nie je súčasťou systému. Príklad projektu Cesta von je víziovo systémovým riešením a nádejou na zmenu. Buďte s nami jej súčasťou a podporte ich s nami. Ďakujeme :)

Novinky a komentáre

Autor ani darcovia zatiaľ nepridal nijaké komentáre.

Už darovali

žiadne dary
Výzva pre organizáciu Cesta von