Pavel Hrica

Zabehnite si so mnou polmaratón 2021Milí priatelia, 

napriek tomu, že nie som žiaden športovec, pre omamy som bežal už tri polmaratóny. Vy ste ma pomohli nakopnúť svojím darom a rozbehnúť tak nielen mňa, ale i prácu Cesty von. Každý rok sa vďaka Vašej podpore počet omám rozrastal. Som Vám za to veľmi vďačný. Dnes sa i vďaka Vám venuje už 16 omám 300 deťom narodeným do chudobných osád. Pomáhajú vyrovnať ich štartovaciu čiaru a dať im dobré základy už od narodenia, aby im to neskôr išlo v škole a v živote lepšie.

Ale poďme ďalej. Skúsme čím skôr pomáhať už 500 deťom, ktoré sa narodili do ťažších podmienok ako my. Práve ideme rozbiehať ďalšie omamy a Vy môžete znovu nakopnúť mňa i ne.

Ak venujete akýkoľvek dar, Vaše meno bude bežať ten polmaratón na mojom tričku. A zároveň pomôžete zmeniť život ďalším deťom.

Hromadné behy sa teraz robiť nedajú, preto v sobotu 29. mája zabehnem tých 21 kilometrov individuálne. Budem vďačný, ak do toho pôjdete so mnou. Podporu, prosím, pošlite čím skôr, aby som stihol dať mená symbolických spolubežcov vytlačiť a nemusel ich dopisovať fixkou :)

Ďakujem vám.

Novinky a komentáre

Autor ani darcovia zatiaľ nepridal nijaké komentáre.

Už darovali

žiadne dary
Výzva pre organizáciu Cesta von