Accenture Runners Club

Accenture beží pre nové omamy 2022Milí priatelia, 

združenie Cesta von dnes zamestnáva už 27 omám, ktoré pomáhajú 583 deťom narodeným do chudobných osád vyrovnať ich štartovaciu čiaru a dať im dobré základy už od narodenia. Vďaka tomu sa im môže neskôr viac dariť v škole i v živote. 

Tento rok môže do programu pribudnúť 11 nových omám a až 220 detí. Aby sa to podarilo, budú potrebovať aj našu pomoc. 

Rozhodli sme sa vás preto, milí priatelia, vyzvať na pomoc Ceste von. 

21. mája - 5. júna symbolicky pomôžme rozbehnúť nové omamy. Každý zamestnanec Accenture (alebo jeho najbližšia rodina), ktorý prispeje aspoň symbolickým štartovným prostredníctvom tejto výzvy (5 EUR) a zároveň odbehne virtuálne aspoň 5 km do 5. júna, Accenture za neho prispeje ďalších 20 EUR. Takto symbolicky darujeme nový štart deťom narodeným do chudoby. Pridajte sa a bežte s nami, kdekoľvek.

Zapojte aj deti, partnera či partnerku! Registrujte aj ich s príspevkom 5 EUR, a deti si môžu trasu s vami odbehnúť či odbicyklovať. Viac informácii v internom článku.

Ak nemôžete bežať, alebo nie ste zamestnancom Accenture, budeme radi, ak nás v tomto behu podporíte akoukoľvek sumou, ktorá pomôže s rozbehom nových komunít. Pomôžeme tak spoločne rozvinúť potenciál detí, aj keď žijú v chudobných podmienkach. Aby mohli vykročiť z bludného kruhu chudoby.

Ďakujeme vám.

Accenture

Novinky a komentáre

Autor ani darcovia zatiaľ nepridal nijaké komentáre.

Už darovali

žiadne dary
Výzva pre organizáciu Cesta von