omama Heďa

Rozbehnite so mnou ďalšie omamyAhojte, milí priatelia,

keď som začala v Ceste von, bolo v tíme 15 omám. Som omamou už rok a mám radosť, že ku nám čoskoro pribudnú nové omamy.

Predtým som pracovala aj ako asistentka pedagóga na ZŠ a už tam som videla, že keby sa deťom z chudobného prostredia niekto venoval skôr, mali by oveľa lepšie výsledky. Všetky deti sú nadané, múdre a šikovné, len nie vždy majú možnosť svoj potenciál rozvíjať.

Väčšina omám robí lekcie priamo v rodinách, v zložitých podmienkach. Je to práca ťažká, ale stále viac zisťujem, že to stojí za to. Vidím, ako sa rodičia snažia vytvárať s deťmi citovú väzbu, pracovať na domácich úlohách a najmä, keď sa detičky naučia niečo nové. Je to nádherný pocit vidieť, keď dieťatko robí pokroky, že sa z toho tešia aj jeho rodičia a keď dostanem aj od lekárov spätnú odozvu, že dieťatko napreduje. To ma napĺňa radosťou a vidím, že moja práca má zmysel, hoci je často náročná.

Pracovať ako omama, to bol môj tajný sen, ktorý sa mi splnil. A keď som sa dozvedela, že aj práve vďaka vám, darcom, mi to bolo umožnené, rozhodla som sa tento rok podporiť aj ja rozbeh ďalších omám. Rada im pomôžem svojimi skúsenosťami a okrem toho aj behom. Hoci nie som žiadny športovec a už dávno som nebehala, chcela by som pre to spraviť maximum a zabehnúť 10 km

Budem veľmi rada, keď môj beh podporíte a za akýkoľvek finančný príspevok som vám vopred vďačná. Verím, že vyzbierané peniažky pomôžu zapojiť do programu čo najviac nových detí a pomôžu im tak v lepšom štarte do života.

Ďakujem, Heďa


Novinky a komentáre

Autor ani darcovia zatiaľ nepridal nijaké komentáre.

Už darovali

žiadne dary
Výzva pre organizáciu Cesta von